Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » HDMI / Windows 10 hiba?

HDMI / Windows 10 hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a mai nap újra telepítettem a laptopom de miután rákötöm a monitorom HDMI-n keresztül egyszerűen nem ad képet. Nem tudom hogy mi lehet a gond, az összes drivert feltelepítettem és egész eddig hibátlanul működött. Ha valakinek van valami ötlete hogyan lehetne megoldani kérem írja le.

2019. ápr. 17. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Eszközkezelőben megjelenik 2db kijelző?

Parancs:

devmgmt.msc

2019. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, sehol sem látszik. Semmi jelent nem ad miután csatlakoztatom.
2019. ápr. 17. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Miután csatlakoztatod, ujrainditod a laptopot? Anélkül is működnie kell elméletben, de biztos ami biztos... Windowsról beszélünk....
2019. ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a HDMI áram alatti dugdosása okozhat problémákat, de célszerű elvégezni a szükséges keresztpróbákat is (másik kijelző, másik jelforrás).

Ha a laptop és a monitor hálózati csatlakozója egyaránt földeléses és közös elosztóba csatlakoznak, akkor viszont nehéz tönkretenni, mert azonos potenciálon vannak.

Nálad ezek hogyan vannak?

Meg az sem mindegy, hogy a CPU-ba integrált videó esetén Windows nélkül is működhet, tehát már a botfolyamat, BIOS stb. is kapásból látszik mindkét kijelzőn.

Vagy más esetben (külön GPU) csak a Windows, illetve driver betöltődése után.

2019. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!