Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A5-ös lapot hogyan scanneljek,...

A5-ös lapot hogyan scanneljek, hogy utána ugyanúgy ki is tudjam nyomtatni?

Figyelt kérdés
Legnagyobb gondom az, hogy ha scannelek, akkor a fehér részt levágja, tehát a lap szélét. Ha nagy nehezen hozzárakom a hiányzó részt, akkor meg az a gond, hogy egyik programban sem tudom megszerkeszteni, hogy az eredeti kép az A4-es lapon oldaltól oldalig legyen, mert mindig hozzátesz egy fehér szegélyt, és kisebb is lesz maga a kép. Tehát tulajdonképpen az A4es lap egyik felére szeretném rátenni, de úgy, hogy az egész felét elfoglalja, tehát mint ahogy az eredeti lap kinéz. Valaki sürgősen segítsen! Előre is köszönöm!
2019. ápr. 17. 15:00
 1/1 anonim válasza:
Hát ez lehet így a szkennelésre használt program beállítása miatt. Nekem a HP-s szkenner progijában be lehet állítani, hogy levágja-e a képről a "haszontalan" részeket, vagy sem. Fényképezd le, és küldd el nekem, ha nem privát jellegű a dolog, szívesen segítek. De ha leírod milyen szkennerrel és milyen progival szkennelsz, akkor is lehet hogy tudok segíteni. Illetve még egy dolog: A windows alap szoftverjével is meg lehet próbálni, win10 alatt ez "windows fax és szkenner" név alatt fut.
2019. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!