Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan töröljem a nyomtatási...

Hogyan töröljem a nyomtatási várólistát?

Figyelt kérdés

HP 1310 nyomtatóm van. Amikor a patront betettem, el akarta indítani a tesztoldal nyomtatását, amit a Start/Beállítások/Nyomtatók... -ban megszakítottam. Kiírta, hogy:

Tesztoldal___Törlés-Felfüggesztés.

De nem törölte ki. Azóta bármit csinálok, mindig ott van. Próbáltam újraindítani, megszakítani, felfüggeszteni, kikapcsoltam a nyomtatót (bekapcsolásnál újra kinyomja a tesztoldalt, de a kiírás marad), kihúztam a tápot, folyamatosan nyomtam a Felfüggesztés gombot a nyomtatón, persze felváltva... Még mindig ott van az a sz... tesztoldal. Mit csináljak még?

Ha mást próbálok nyomtatni, berakja a tesztoldal után a várólistára, és természetesen nem nyomja ki. Ha ezeket ki akarom törölni, minden további nélkül törli.

Már idegbajt kapok...


2010. júl. 5. 16:21
 1/2 anonim válasza:
Nekem is így szokott lenni, de elvileg ha újraindítod a számítógépedet, törlődnie kell. Vagy a nyomtatódon a frissítés gombot ha megnyomod akkor is. Végső esetben nyomtató drivert törlöd és újra telepíted.
2010. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nálunk is HP nyomtató van, nem tudom az a verzió-e, mint nálad. Viszont én a következőkkel próbálkozom:

újraindítok, előhívom a listát és megpróbálom törölni a félbemaradt listát. (jobb egérgomb--> lista törlése, vagy a menüben valamivel törölni) Lehet újraindítás után magától újraindítaná a nyomtatás, viszont figyelj akkor hogy legyen lap a nyomtatóban.

2010. júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!