Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért hagy ki színeket a...

Miért hagy ki színeket a nyomtatóm?

Figyelt kérdés
Van egy EPSON SC-P600 típusú nyomtatóm. Lenne egy olyan problémám, hogy nem akar pár színt nyomtatni (fekete, sárga). A nyomtatóba 9db patron megy. Utángyártottat használok, amit én töltök, hasonló mint a CISS, csak nem külső tartályos. Mielőtt mindenki eldöntené továbbolvasás nélkül, hogy ez az utángyártott patron miatt van, szeretném megjegyezni, hogy az első probléma a feketénél kezdődött ami eredeti patron volt, aztán kezdett kihagyni a sárga is. A teszten nem hiányzó vonalkák vannak, hanem egyáltalán nem nyomtatja a sárgát és a feketét, mintha nem lenne benne szín... Párszor próbáltam fejtisztítást a nyomtatóval elvégeztetni, de az eredmény az lett, hogy már a magentát sem nyomtatja. A nyomtató napi szinten van használva, kiszáradás nem valószínű. Szerintetek mi lehet a baj?

2019. ápr. 23. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mert szinvak
2019. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Legtöbb epson nyomtatónál megvan a lehetőség "erőteljes tinta öblítésre", ezzel célszerű próbálkozni. Van amikor a fejtisztítás is csak 8-9 alkalom után fogja az elvárt eredményt hozni.
2019. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy levegős a rendszer. A kazettákat nem légtelenítettem a töltést követően.
2019. ápr. 25. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!