Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Routert valahogy sikerült...

Routert valahogy sikerült bridge mode ba tennem, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Amugy is szerettem volna de félek valamit elallítottam és nehogy baj legyen? Lehet belőle barmi probléma?

2019. ápr. 28. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi lehetne, a reset gombbal bármikor vissza tudod állítani gyárira.

Ami jobb is mellesleg, mert ha jól emlékszem, bridge módban a számítógép jelentkezik be a jelszóval a szolgáltatóhoz, közvetlenül. Így a router, mint tűzfal, szinte kimarad, géped portjai szabad prédaként virítanak a neten.

Míg alapesetben a routerben tárolod a jelszót és az van bejelentkezve, akár folyamatosan, és az internet felé is az látszik, tűzfalként is működve.

2019. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor inkabb kihúzom és kész
2019. ápr. 28. 16:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak sajna ebből nem jöttem rá mily3n baj lehet..
2019. ápr. 28. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Kihúzás nem egyenlő a resettel.

Az nem megengedhető, hogy minden áramszünetnél elfelejtse a beállításokat, úgyhogy nem is teszi.

Ha viszont reseteled, utána is bajba kerülhetsz, ha nem tudod újra beállítani.

De ez az adott környezettől függ, hogy milyen szolgáltatás, mit csinál a router, ilyeneket távolról nem lehet kitalálni.

2019. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A reset gombot megnyomtam de semmi nem törtent
2019. ápr. 28. 17:35
 6/6 anonim válasza:
Addig kell a resetet nyomni míg a ledek nem világítanak, aztán újra világítanak
2019. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!