Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudok belépni a routerbe?

Hogyan tudok belépni a routerbe?

Figyelt kérdés

Nem tudok belépni a menüjébe mert azt írja, hogy hibás.Valahogy valamilyen módszerrel kitudom deríteni hogy mi a felhasználó meg a jelszó?Technicolor TC7200.20

Szolgáltató adta nem vettem!Még egyszer régebben sikerült, de azóta semmi.Próbáltam resetelni is?Illetve a resetnél meddig kell tartani a gombot?Amíg minden újra világítani nem fog vagy csak pár másodpercig?Az alap admin/admin és ami a kézikönyvébe van írva -/admin nem működik.PR-Telecom (nagyon szar :()



2019. máj. 2. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom már néztem én is, de azokat se fogadja el amik a szerződésen vannak :(
2019. máj. 2. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Megint törölni fogják a hozzászólásom, de én nem itt kérdeznék, hanem a PDF-ben megadott ajánlást követném.

Nem azért, mert kiolvastam belőle, én egyébként is ezt a trükköt szoktam alkalmazni, hogy felhívom a szolgáltatót.

Utána kiküldik az emberüket, kicserélik a hibás eszközt, ha szükséges.

Vagy távolról újraindítják stb.

2019. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!