Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem működik a pendrivem. Mit...

Nem működik a pendrivem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A pendrive hirtelen írásvédettre rakta magát. Ezt nem sikerült leszedni ezért egy alkalmazással leformáztam. Most azt írja a cserélhető lemeznél hogy helyezzen be egy eszközt. Ha lehet mivel és hogyan tudok neki csinálni egy patríciót? (Diskparttal próbáltam)

2019. máj. 4. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Kuka
2019. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyébként alap dolog lenne, hogy szektorszinten legyalulunk mindenféle adattárolót, amikor ellenőrizni, tesztelni akarjuk (írásteszt).

Csak esetedben nem sok értelme, hibás is, megbízhatatlan is.

Károd lehet belőle később, ha sikerülne is bármit elérni, hibás szektort kiparticionálni például.


Aliexpressen pár dollár, csak nem sebességbajnok, de attól még legtöbb célra simán használható:

[link]

Ezek valós kapacitások, a visszajelzések miatt itt nem is lenne értelme hazudni.

2019. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vegyél egy újjat. De magyar boltból.

Kínából rendelve nagy eséllyel hamis vackot kapsz, amit lehet hogy csak hónapok múlva adatvesztéssel veszel észre..

2019. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kínából rendelni tudni kell.

Adatvesztés nem feltétlenül szempont, én soha nem szoktam rá olyat tenni, ami nincs meg máshol is.

2019. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

MediaMarkt-ban 16 GB-ot kapok 3eFt-ért.

Ha nagyobb vagy gyorsabb kell akkor veszek itthon USB3 SSD-t úgy hogy másnap megkapom. Ha bármi problem van vele 1 nap alatt cserélik azaz megoldódik.


Ugyan kínába is visszaviheted személyesen vagy saját költségre postán is.. De én jobban kedvelem a magyar boltokat. ;)


Te nyugadtan vehetsz kínai csirkét, spanyol bort és iraki görögdinnyét.. :)

Én jobban kedvelem a magyar árut.. :K

2019. máj. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az biztosan jobb ár, mint 32 GB / 1000 Ft és annyiért nyilván nem fogok reklamálni sem, de egyébként felesleges ezen rugózni, mindenkinek a saját dolga.

Valaki rutinosabb a kínai témákban, más meg attól is tart, amitől szerintem butaság tartani.

Adatvesztés nem lehetséges (ahogy már említettem), dolgát végzi (ha nem szempont a sebesség), akkor meg tökmindegy.

Lényeg, hogy többféle olcsó lehetőség is van, ezért sem érdemes variálni vele.


-----

Másik fórumon volt olyan (más árucikk), aki azon rugózott, hogy ő inkább drágábbat akar, többszörös áron, mert az biztos kisebb eséllyel hibásodik meg.

Az egészben az volt számomra röhejes, hogy nekem a 3 dolláros valami ugyanúgy végzi a dolgát évek óta, és egyszerűen nem tudtam átérezni azt a tradédiát, hogy ugyan mi történne, ha elromlana?

Borzasztó, kivágnám a francba és akkor mi van?

Ennyire nem mer valaki kockáztatni, "veszélyesen élni"?

Vicces volt az egész, kicsit szánalmas is.

2019. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 15. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!