Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lenovo/IBM Thinkpad T410...

Lenovo/IBM Thinkpad T410 Alaplap valahol magyarországon?

Figyelt kérdés

Pontos adatok a gépemről:

Igazából ki kêne csak cserêlni a videókártyáját, de uge ez egy laptop, így nem lehet, és a házibarkács megoldásokat nem támogatom.


A gépben ezek vannak:

128GB SSD (KINGSTON)

Intel Core i7 (Első generációs mobil processzor)

NVidia GPU (Pontos típust nem tudok, de csak ezt a fajta NVidia GPU-t adták ki vele)

0,5 TB (500GB) HDD (A màrkáját nem tudom)


Először is, a laptop kijelzője nagy felbontású, ezért mindenképpen NVidia kártyás alaplap kêne, az Intel szóba sem jöhet, mert nem bírná kihajtani a kijelzőt. Ebből nem engedek.


Arra lennêk kiváncsi, hogy tudna-e valaki egy MAGYAR hidetés INK/URL-t küldeni? (eBay / AliExpress-et már néztem, de drága a kiszállítás, és nyár elejéig kêne)


Ezeket néztem:

vatera.hu

Jófogás.hu


2019. máj. 8. 21:34
 1/2 A kérdező kommentje:
A RAM lemaradt. 1-szer 4GB van benne.
2019. máj. 8. 21:35
 2/2 anonim ***** válasza:

hardverapro.hu


Mindig akad valahol egy bontós, plusz van a lapcsaládon belül egy komplett ThinkPad-es csoport. Csak utóbbiba ne írd be, hogy mit keresel, mert az oldal "csodálatos" szabályai miatt még meg is b***nak.

2019. máj. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!