Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyit érhet ez a hangfal?

Mennyit érhet ez a hangfal?

Figyelt kérdés

Egy ilyenem van:

[link]

Sajna az egyik leesett, és eltört a külső műanyag borítás rajta. A párjának semmi baja. kb 1 éves. Mennyiért érhet körülbelül?



2019. máj. 10. 18:49
 1/3 anonim válasza:

20-25?

Szerintem

2019. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem teljesen mindegy, melyik esett le, az egyik ugyanis aktív, amelyikbe a kábeleket dugod, ebben van az erősítő, amely mindkét hangszórót meghajtja, ez értékesebb és kényesebb is, a másik passzív.

Aztán a sérülés mértéke sem mindegy, ha meg tudod ragasztani, az javíthat valamit, de a legjobb lenne kicseréltetni a törött házat, mert bekavarhat a hangjába, szerintem ha valaki megveszi, biztosan megjavíttatja.

Ha túl drága a javíttatás, akkor szerintem eladhatatlan.

Párban van, szóval eggyel nem sokra megy senki, esetleg ha nagy malacod van és valakinek pont a másik ment tönkre, az haraphat rá.

2019. máj. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyébként én pont most keresek ebben a kategóriában stúdió monitort, de Inkább a Microlab 6C érdekel, annak 6,5" a mélysugárzója, vagy a Samson one 50, esetleg az Edifier 1800, ezek mind jobbak és olcsóbbak is, az Audiotechnika jó márkanév ugyan és nem is rossz, de ezek jobbak frekvencia átvitelben is, jobb a hangjuk, szóval még sérülésmentesen is inkább azt választanám.

Talán fél áron eladhatnád, ha nem lenne törött, de így?

2019. máj. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!