Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszaállítani a...

Varga Lászlógyörgty kérdése:

Hogyan tudom visszaállítani a képernyő nagyítást 100%-ra a számítógép monitoron?

Figyelt kérdés
A start menü vezérlőpult, képernyő tartalom olvashatóságának javítása oldalon valamit elrontottam, és így 125% nagyítású lett a monitor képe Sehogy nem tudom visszaállítani.A gépemen Windows 7 fut.
2019. máj. 11. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy Vezérlőpult --> Megjelenés --> Képernyő, ugyanott vissza is lehet nyomni 100 %-ra.
2019. máj. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is megpróbáltam de nem működik. Az alkalmazra kattintva nem történik semmi.
2019. máj. 11. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem kiírta, hogy kijelentkezés után lép életbe.

Újraindítottad a gépet?

Azon kívül van egy nagyító eszköz is, de az másképp működik. Ha kilépsz belőle, akkor nem nagyít.

Utóbbit házimozi közben szoktam néha használni, így jobban látszik a torrent stb., nem kell közelebb menni a TV-hez.

2019. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
CTRL + = ez mindent kinagyít (jobb oldali)
2019. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fél siker. Nekem is az újra bekapcsolás után lett kisebb, de még mindig nem az igazi.A képernyő felbontásra katt. jön egy másik oldal.Itt csesztem el mert kíváncsiságból ráklikkeltem arra az egyes számra és utána az észlelés azonosításra, és innen nem tudom visszacsinálni.
2019. máj. 12. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen monitorod van, ha például ezt írja:

1920x1080 (ajánlott)

...akkor tedd arra.

Ajánlott, amit a monitorból kiolvas (DDC-info), mint alapértelmezett fizikai felbontás.

2019. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget mert szerintem a program nem egyértelműen fogalmaz. Pl. sehol nem utal magyarázattal arról, hogy a képfelbontás és a nagyítás között függőség van és ezért ott nem is próbálkoztam.Most már a régi beállítással működik.
2019. máj. 13. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!