Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fb hogyan tudom megtalálni...

Fb hogyan tudom megtalálni IP. CíMET?

Figyelt kérdés

#IP.CIM
2019. máj. 13. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, mivel az oldal nem teszi közzé. Nem is tehetné, hiszen személyes adat, valamint a szolgáltatással összefüggően kezelt adat, ami nem lehet nyilvános.

Neked pedig felhasználóként nincs semmilyen eszközöd hogy bárkiét is kinyerd vagy kikérd az oldaltól.


Harmadrészt pedig te a világon semmit nem fogsz egy IP-címből megtudni még akkor sem ha megszerzed, mivel abból további személyes adat szintén nem kérhető le vagy deríthető ki.

2019. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kérdés alapból meghatározza hogy sehogy.
2019. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Már a kérdést se értem, hogy mit szeretnél.


A facebook.com domainhez tartozó ip-címet keresed?

2019. máj. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tan elszortad vagy miert kell megtalalnod ?
2019. máj. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan az fb-nál nem tudom, de az ip alapján itt írják hogy lehet visszafejteni nagyjából hova mutat.


[link]

2019. máj. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Paavuk Morozov válasza:
Shodan (Chrome bővítményként is)
2019. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem ér az IP cím alapú helyzetmeghatározás, mivel ez csak becslés, és a szolgáltatód valamelyik alközpontjáig tud követni. Ha rákeresel, van hogy több tíz kilométert is tévednek a detektáló oldalak. Ez messze nem helyzetmeghatározás, mikor én X megyeszékhelyen élek és kiadja az oldal Y megyeszékhelyt, vagy határhoz viszonylag közel akár teljesen másik országot.

Ezek semmire nem jók, és attól hogy te tudod, hogy TALÁN X városhoz köthető a kiosztott cím, még mindig nem tudtál meg semmit, következtetést levonni belőle pedig értelmetlen, mert lehet tök fals is az eredmény.

2019. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Cmd-be simán beirod hogy ping facebook, és már meg is van a jelenleg hozzá tartózó IP.
2021. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!