Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A mall.hu mennyire megbízható?

MátéAzRendőr kérdése:

A mall.hu mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

2019. máj. 14. 12:02
 1/4 anonim válasza:
11%

Mit jelent az, hogy mennyire megbízható?

Te mennyire vagy megbízható? Honnan tudhatja a mall.hu, hogy ha rendelsz, akkor át is fogod venni a csomagot, és nem bukják el a kiszállítási díjat? Honnan tudhatják, hogy nem küldöd vissza a terméket?

2019. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagy, ismert oldalak megbízhatóak.

Én olyan oldalról, ahonnan még nem rendeltem, úgy szoktam, hogy utánvéttel. Így számomra semmi rizikó nincs. Nem fordulhat elő, hogy fizettem, de nem kapok semmit, vagy hogy visszaélnek a bankkártyám adataival.

Egyébként pl. az árukereső oldalán tudod őket ellenőrizni is mások véleményei alapján. [link]

2019. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Amit rendeltem tőlük, azt eddig mindig hiánytalanul és jó minőségben megkaptam. Tehát ebből a szempontból megbízhatóak. Ugyanakkor nem ismerem a garanciális ügyintézési lehetőségeiket - szerencsére, mivel eddig nem volt gond :)

Az amúgy az emaggal is rendben van, hogy megjön a cucc, a garanciális ügyintézésükkel szokott probléma lenni (nekem még velük sem volt szerencsére).

2019. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2019. máj. 15. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!