Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy számítógépem ami ha...

BenDoo kérdése:

Van egy számítógépem ami ha elmegy alvó állapotba vagy csak kikapcsolom és próbálnám visszakapcsolni akkor nem kapcsol be. Ha hátul lekapcsolom a tápot és váeok vagy 20 percet majd vissza utána be tudom kapcsolni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Config:

Asus x370 pro

Ryzen 5 1600x

16giga hyperx ram

Rx 580

A táp:Coller master 650w mwe gold

Nzxt s340 elit ház kraken hütéssel.



2019. máj. 14. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

A szokásos, jelenidős fogalmazás.

Laikusok nem értik, hogy egy szakember ilyenkor kíváncsi az előzményekre is.

Mindig ilyen volt, így találtad a kuka mellett, vagy használt gép, mennyire használt stb.

2019. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gépet én építettem, egy 6 hónapja kb. Ilyen probléma eddig nem volt. Legelőször először egy két hete jelentkezett és azóta folyamatosan fenn áll.
2019. máj. 15. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Na ez érdekes kérdés, nekem is hasonló gondom van, csak nem foglalkozom vele. Készenlétbe sosem megy el, nincs engedélyezve (pont a kérdezőhöz hasonló okok miatt, nem jön vissza) hibernálásból viszont csak úgy jön vissza a legtöbbször, hogy a BIOS beállítások visszaállnak alapra (ami gáz, mert a RAM sokkal nagyobb sebességet tud, mint ami az alap)

Azért nem foglalkozom vele, mert hibernálás után mindig áramtalanítom az egész számtech sarkot routerestől, printerestől, nem okoz a használatban gondokat.

A gép Gigabyte EX38DQ6 CPU Intel Core 2 Duo E8400, RAM OCZ REAPER 4 x 2GB DDR2 PC2-8500. Win 7 64 bit. Vagy 10 éve használom már, mindig is ilyen volt.

2019. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Találtál megoldást?

Tudom, hogy régi kérdés, de hátha még látod! ,🙂

2022. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!