Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés
Lilith1994 nevű felhasználó kérdése:

Hp latop billentyűzet problémája?

Sziasztok. A hp laptopom egyik pillatrol a másikra el kezdett olyan betűket hasznalni ami szamomra teljességgel érthetetlen.

En csak szoveget gepeltem be tehat nem valoszinu hogy benyomtam volna barmit is. Nem omlott ki a gépre semmi sem mert tobb helyen olvastam hogy biztos ez az oka de itt ez nem tortent. Vigyáztam ra (anyukamtol orokoltem bar ez nem ide tartozik )

Olyanokat csinal hogy : p helyett po-t ir. Ha caps lockot be nyomom akkor forditva OP es a legtobb ékezetes betunel abban a régióban szinten ez tortenik.

Valakinek lenne valami ötlete esetleg mert mar kezdek ki akadni. Kb 2 oraja keresgélek de semmit nem talaltam. :(

Elore is köszönöm es elnezest hogy nagyrészt ékezetek nelkul irtam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: HP, laptop, billentyűzet, problémamegoldás

máj. 16. 00:04  Privát üzenet  

A válaszok
Num lock vagy a tálca sarkán lévő nyelvi ikont vserred

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 16. 00:25 Privát üzenet
Csatlakoztass rá egy külső billentyúzetet. Ha ott jó minden, akkor a billentyűzet fóliája sérülhetett meg, pl. abban a régióban lehet alatta a proci ami megsütötte, vagy ilyesmi.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 16. 07:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miután leállítom a számítógépem, még világít a billentyűzet és a headset. Ez normális?
Mit nyomtam el? Nem tudok írni laptopon a billentyűzeten!
Legolcsóbb elektronikai webshop, utánvételes fizetéssel?
Melyik vezeték nélküli billentyűzet működik LG OLED B4-el?
A legtöbb billentyűzetnek milyen a bemenete?
Nem mindig érzékeli a pc amikor lenyomom a "d" betűt. Mit tegyek?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!