Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hp latop billentyűzet problémája?

Lilith1994 kérdése:

Hp latop billentyűzet problémája?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A hp laptopom egyik pillatrol a másikra el kezdett olyan betűket hasznalni ami szamomra teljességgel érthetetlen.

En csak szoveget gepeltem be tehat nem valoszinu hogy benyomtam volna barmit is. Nem omlott ki a gépre semmi sem mert tobb helyen olvastam hogy biztos ez az oka de itt ez nem tortent. Vigyáztam ra (anyukamtol orokoltem bar ez nem ide tartozik )

Olyanokat csinal hogy : p helyett po-t ir. Ha caps lockot be nyomom akkor forditva OP es a legtobb ékezetes betunel abban a régióban szinten ez tortenik.

Valakinek lenne valami ötlete esetleg mert mar kezdek ki akadni. Kb 2 oraja keresgélek de semmit nem talaltam. :(

Elore is köszönöm es elnezest hogy nagyrészt ékezetek nelkul irtam.



2019. máj. 16. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Num lock vagy a tálca sarkán lévő nyelvi ikont vserred
2019. máj. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakoztass rá egy külső billentyúzetet. Ha ott jó minden, akkor a billentyűzet fóliája sérülhetett meg, pl. abban a régióban lehet alatta a proci ami megsütötte, vagy ilyesmi.
2019. máj. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!