Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes venni DELL Inspiron...

Lord11 kérdése:

Érdemes venni DELL Inspiron 5570-t?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy árban és más okból is megteszett a leptop. De a processzorja Intel Core I3-s. Több ismerősöm szerint az gyenge, és 1,2 éven belül használhatatlan lesz...

Amit akarok a leptoppal: képek, videók, filmek és game-k tárolása (de a tárolást külső tárhelyel lehet megoldom) Esetleg szeretnék rajta képeket és videót szerkeszteni/vágni.Játék szempontból annyira nem vagyok igényes max minecraft, Age Of Mitology, egy két netes játék (Dota, LoL, Smite), sorozat, film nézés szempontjából már inkább (de a filmeket lehet külsőleg tárolnám)

Ilyen felhasználás mellet szerintetek ez egy strapa bíró gép? (5-6évet kibir e?)



2019. máj. 17. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én Latitude párti vagyok.
2019. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az i3 tényleg gyenge. Nekem i5-össel van, az jobb, de igazából a GPU viszi. Filmet nézni persze bőven elég, vágáshoz viszont megint csak bika gép kell irdatlan tárkapacitással. Már feltéve, hogy komolyan akarod csinálni, mert ha csak a nagymaminak vágod össze a háromórás felvételét a legutóbbi keresztelőről, akkor jó az.
2019. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írd már le a laptop pontos típusát, mert például egy 8. generációs i3 (i3-8130u) egyáltalán nem mondható gyengének.
2019. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!