Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen e-cigit vegyek?

Milyen e-cigit vegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok teljesen kezdő, nagyon alap dolgokkal tisztában vagyok, szívtam is már, de sajátom még nem volt.


Kínából rendelném, és maximum 10000 Ft környékén szeretnék azért kijönni.


Mit lehetne ennyiből kihozni? Aki kicsit otthon van a témában és szívesen segítene, azt megköszönném! :)



2019. máj. 23. 18:43
 1/3 Grimbusz07 válasza:
15%
A legjobb a semmilyen! ;) mert tudósok kimutatták hogy a rendes ciginél is jobban árt!
2019. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

@Grimbusz07


Tudósok azt is kimutatták hogy a sörnek rákkeltő hatása van, mert ha ráöntöd egy alvó rákra, felkel tőle.


Kérdező, kínai szarokat ne rendelj inkább, mert azok szoktak szétrobbanni meg az adaptere leolvadni töltés közbe. Vegyél dohányboltba egy normális kezdő szettet. pl:Joyetech Ego AIO ebben az árkategóriában.

2019. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-esnek üzenném, hogy ezzel nem sokat érsz el, még ha igazad is lenne éppen.


#2: Az, hogy kínából venném, nem úgy értendő, hogy kínai szart vennék. Csak azt, hogy sokkal olcsóbb onnan, mint dohányboltba.

Az ego AIO-val van tapasztalat, annál jobbat vennék.

2019. máj. 23. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!