Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez egy jó laptop lenne erre...

Ez egy jó laptop lenne erre feladatra amire szeretném használni? (Lentebb bővebben)

Figyelt kérdés

[link]


Ez laptopot szeretném majd később meg venni magamnak, a könnyebb mozdíthatósság miatt szeretnék gamer laptopot. És ez egy jó laptop? Mert azt hallottam, hogy Asus laptopokat nem ajánlja senki sem a szervizelés miatt.

Ez tényleg így van?


Amúgy felhasználás 3D animáció készítés (blender) és persze játék néha aztán meg sulis házifeladat...stb. mondjuk az utóbbi nem használ sok erőforrást.



2019. máj. 23. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
SSD nélkül tilos laptopot vásárolni. Hiába lesz benne egy bitang erős Ryzen proci meg 1660 Ti, ha egy fos 5400rpm-es HDD-ről kell mindent betöltenie és folyton 100%-on lesz a lemezhasználat.
2019. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom én is, de a HDD alatt ott van egy 512 GB PCI EXPRESS SSD is írva. Lehet, hogy azt nem láttad, vagy nem tudom.... De köszönöm a választ, ezzel is tanultam legalább valamit. :)
2019. máj. 24. 06:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem a linket néztem, hanem az Árukeresőt, nekem a linket nem tölti be.

Ha van benne SSD, akkor viszont rendben van.

2019. máj. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a szervizzel lesz bajod ennél a gépnél, hanem az anyagminőséggel meg a hűtéssel. És a boltnak is érdemes utánanézni, vannak fenn az interneten rémtörténetek róluk. A HP Omen vagy a Dell G5 sokkal jobbak ennél.
2019. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja, akkor bocsánat, nem mondtam semmit.


Köszönöm a válaszokat!

2019. jún. 8. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!