Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen felületen hirdessem...

Milyen felületen hirdessem vagy hogyan hirdessem a youtube csatim és twitch csatim?

Figyelt kérdés

2019. máj. 25. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahogyan én tapasztalom, úgy nem igazán van lehetőség ilyenre. Kezdetben ismerősöknek megoszthatod, meg az ezzel foglalkozó csoportokban.


Aztán legjobb az tud lenni, ha összeállsz más youtuberekkel és twitcherekkel. Közös tartalom miatt nagyszámú néző és feliratkozócsere szokott lenni.

2019. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Maltodextrin válasza:

- YouTube-on promótálod a videódat

(fizetős)

- YouTube-ra minosegi videot teszel fel ami mondjuk nem az 12345-ik fortnite gameplay

- legyen kreativ kontent: pld csinalsz luid szimulacios videot blenderben es azt felrakod, scientific amiben az ufokrol szolo temakat kommentalod, reakciovideo, memvideo valami aktualis trendet meglovagolva vagy IRL video ahol pld orultsegeket csinalsz (lasd az 1000 fokos kes vs coca cola)

- organikusan gyujtsd a subokat ne hirdetve akard oket megszerezni

- a feltolteseid legyenek konzisztensek: zene, intro, dinamika, thumbnail, vagas es feltoltrsi idokoz (pl 3 naponta uj video)

- kiserletezz jo otletekkel

- lehetsz magyar jutuber mert twitchen kevesebb magyar van

- a feliratkozok szama onmagaban semmit nem jelent. A jutub algoritmus (recommendation system) siman elszkippelheti 4 feltoltesedet is

- azt kell elerni hogy az emberek maguktol visszatalaljanak a csatornadra feliratkozas utan is. Ugy ertem engem kifejezetten erdekek a csatornad es nem lattam feltoktest hiaba iratkoztam fel rad ezert manualisan beirom a jutub keresobe es megnezem magamnak


- Twitch-en konzisztensen minőségi és szórakoztató stream-eket csinálsz. Ne legyél az 12345-ik fortnite streamer de olyat tolj ami sokakat érdekelhet pld egy klasszikus game-et tolsz végig vagy pokerezel valos penzre - ezek sokakat erdekelhetnek

- Twitch-en ne nezd hogy hanyan neznek de beszelj folyamatosan, reagalj a csetre es legyen face camod

- minimum 720p-ben streamelj

- a twitch-et angolul folyekonyan beszelve ajanlom csak


ÁLTALÁNOS CSATORNA HIRDETÉSI TIPPEK:


> Steam Profil info boxban linkek

> Steam nickneved ugyanaz legyen mint a csatorna neve

> Redditre posztold ki a legfrissebb videodat a megfelelo szubredditbe

> legyen twittered amin szemelyesebb gondolatokat irsz le a kozossegnek

> csinalj patreont es discord szervert

> kollaboralj mas jutuberekkel vagy streamerekkel egy kovetoi bazis eletese utan


Tehat maga is lathatod, hogy nincs jo hirdetesi modszer. Lehet venni youtube csatornakat vagy tviccs csatornakat X pénzért ahol mondjuk 10000 sub van. De a kontentet onnantól Te adod. Nem a hirdetes a lenyeges, es nem is szeretik a tenyerbemaszast az emberek amikor ilyen csatornakrol van szo.


Az organikussag a lenyeg.

Extra tipp:


- interju keszites mas jutuberekkel

- shout out kerese

2019. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Maltodextrin válasza:

Mégvalami:


Nyereményjáték. Pld ezer sub elérése után kisorsolsz egy Razer fejhallgatót vagy más nagy streamerek élőzésekor nagy cheer-eket osztogatsz.


Kommentálsz más videók alá validált jutub acc-al. A pipás felhasználók kommentjei miatt a többi kommentelő kiváncsi lesz es megnyitja a csatornadat kivancsisag miatt. Ehhez olyan kommenteket irj amik viccesek, es eredetiek (ami pl eler 2 ezer lajkot).


Szerintem leirtam mindent amit a temarol tudok.

2019. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért kell ilyen homáros, langyos szavakat használni?

Csati, szemcsi, türcsi?

Vagy te lány vagy?

Úgy még talán belefér, de igazi férfi így nem viselkedhet.

2019. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelő te én nem vok csaj csak keverem a tisztelettudóbb és szlenges szavakat és nem a kérdésre válazoltál
2019. máj. 25. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne nézz hülyének kispajtás, én is tudom, hogy nem a kérdésre válaszoltam.

Csak én ezt annyira undorítónak találom, hogy válaszra ingerel.

"Vok..." szánalmas.

2019. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
OK
2019. máj. 31. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!