Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Leformázza a HDD-t a MBR-ből...

Leformázza a HDD-t a MBR-ből GPT-be való convertálás?

Figyelt kérdés
Van egy 1T HDD-m és csak úgy engedett C particiót telepíteni hogy ezt megcsináltam. C és D partició/volt de letötöltem a C-t és a D-ből választottam le az új C-nek 120 gigát ennyi volt a régi C is. És így ségülhetett a D partició/meghajtó tartama ?

2019. máj. 27. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Összevissza kavartál, terás HDD-nél nem is kell GPT, ha törölsz egy partíciót, akkor miért nem az üres részre csinálsz vissza egy újat, de minek is törölted, elég lett volna formázni stb.

Leginkább pedig azt nem értem, hogy mi a kérdés?

Látod az egykori D: adatait vagy nem?

Nem tudod megnézni?

2019. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy másik gépbe raktam át ezt a vinyót amin C és D partició is volt. A C- pedig Win 10. Nem endegett formázni és telepíteni sem csak törölni,így töröltem a C-t. Amíg nem convertáltam GPT-be addig nem tudtam telepíteni. Aztán a megmaradt D meghajtó ami már 1T lett abból leválasztottam 120 gigát az új C-nek amit sikerült telepítenem. DE nem látom a gépházban a D meghajtót csak a C-t ami így 120 gb. Csak 1 meghajtó van 120 giga mérettel ez a C. És az a kérdés hogy a D meghajtó amit nem jelenít meg az törlődött-e a GPT-be való konvertáláskor ?
2019. máj. 27. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Lemezkezelőben (diskmgmt.msc).

Ha ott sem látszik, akkor szektorszintű adatvisszaállító programmal kellene ránézni, de ahhoz kell egy másik tárhely is, amire majd lementi az adatokat. Már, amit talál.

2019. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!