Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van rossz hangja a...

Miért van rossz hangja a mikrofonomnak?

Figyelt kérdés
Vettem egy Auna Mic 900-at, mivel rengeteg tesztet láttam róla, ahol nagyon szép hangot vesz fel. Azonban amikor én próbálok felvenni valamit, borzalmas a hangzása (háttérzaj, nem szép hang, halk vagy hangos). Mi lehet ennek az oka és hogyan tudnám megoldani? Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

2019. jún. 3. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
hát figyelj, ha aunát veszel, akkor ez kb természetes
2019. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy minden tesztben amit láttam, teljesen szép hangja volt.
2019. jún. 4. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Azon bizonyára lehetne vitatkozni, hogy denevérfülű embereknek mi tetszik vagy mi nem, de alapvetően normálisan kellene működnie.

Miután ez egy USB-mikrofon, sok mozgástered nincs, azaz nem tudod elcseszni a hangzást földhurokkal, árnyékolatlansággal, erősítőillesztéssel vagy bármivel.

Driver is adott, szinteket lehet állítani, mást nem.

Lehet, hogy gyártási hibás darabot fogtál ki.

2019. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illetve van még pár beállítás / effekt, de azokat már piszkáltad, gondolom.
2019. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!