Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromosság csótányok ellen?

Elektromosság csótányok ellen?

Figyelt kérdés
Lehetne e egy olyan készüléket csinálni ami oda vonza a csótányokat és agyonrázza őket? Kb 12 voltról megoldható lenne ez valahogyan?
2010. júl. 7. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem bevált az elektromosság csótányok és egyéb bogarak ellen:amikor megjelentek,rájuk raktam a laptopot vagy a pendrive-al nyomtam össze őket..és megdöglöttek:D

De amúgy szerintem lehetne ilyen készüléket csinálni..12 voltról?:S nehézkesen:S

2010. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azok a készülékek amik árammal elégetik a rovarokat mert világítanak is és odavonzzák többezer volttal teszik ezt koronakisüléssel.Tesla effekt. Ehhez a 12 voltot szaggatni kell mert másképp nem lehet növelni a feszültséget.
2010. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fentebbihez csatlakozva, igen, lehet. 12 voltról is. Csak enhézkes. Akkumlátorról nem szerencsés, akkor már inkább hálózat.
2010. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és csak a tesla tekercs féle módszerrel lehetne megoldani? mert azt kicsit veszélyes összehozni...szerintem
2010. júl. 8. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah, de előbb gyújtod fel az egész házat a Tesla tekerccsel a csótányok meg túlélik még azt is.
2010. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sztem maradj a vegyi anyagoknál..



Hipó + ecet..

2010. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!