Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyit lehet menni egy...

Mennyit lehet menni egy elektromos mopeddel egy feltöltéssel?

Figyelt kérdés

2019. jún. 4. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
57 kilométert.
2019. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
89 centiméternél többet nem képes megtenni. Ez az összes tipusra és az összes méretű akkumulátorra igaz.
2019. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És egy benzinmotoros autó mennyit fogyaszt?


Milyen villanyrobogó, mekkora teljesítményű motorral, milyen sebességgel, és mekkora kapacitású akkuval?


Ezek függvényében a hatótáv lehet 50-150 km között bármennyi.

2019. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Arra gondolsz amit az idősek vagy a rokkantak kapnak? Ez szerintem változó, az enyèm 30-40 km közt teljesít, de ez sokmindentől függ, pl az út tipusától, állagától, vagy hogy meddig hagyod lemerülni illetve hogy mennyire van elhasználódva az akku.
2019. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem arra gondolt. Az elektromos betegszállító kocsi, és nem minősül járműnek.

Hanem pl egy ilyenre:

[link]

Akkutól függően 50 - 130 km között van a hatótáv.

2019. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Arra a háromkerekűre gondoltam, amivel az idősek szoktak közlekedni
2019. szept. 10. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Az nem moped, hanem elektromos betegszállító kocsi, kerekesszék, és a járdán is közlekedhet, viszont max. 10 km/h a sebessége.
2019. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam mopednek, mert Jófogáson is mopedként hírdetik néhányan.
2019. szept. 10. 20:28
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 én is mopednek ismerem, és az orvos aki felirta is annak mondta, a kiskönyvében elektromos kerekesszékként van írva. De az a háromkerekű kormányos változat is hasonlóan 30 km körül teljesítenek.
2019. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!