Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ASUS Cerberus v2 vagy HyperX...

ASUS Cerberus v2 vagy HyperX Cloud II melyik jobb, melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
Tönkrement az előző fülesem ami egy asus cerberus volt. Nagyon strapabírónak bizonyult mert már 3 vagy kicsit több mint 3 éve használtam. A mikrofonjával ugyan sohasem voltam elégedett ,de a hangzása jó volt. A fenti v2-es verzió elvileg továbbfejlesztett jobb verzió ,de sok jót hallottam a Hyperx-ről is. Ti mit gondoltok? Valakinek van valamelyikkel tapasztalata? Előre is köszönöm mindenkinek aki leírja a tapasztalatait vagy segít a döntésemben :-)

2019. jún. 6. 14:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem fentebb leírni, hogy filmnézéshez játékokhoz, discordhoz és skypehoz használnám.
2019. jún. 13. 13:01
 2/2 anonim válasza:
Cloud 2! Kb 3 hónapja vettem nagyon meg vagyok vele elégedve..tökéletes mikrofon, nagyon jó 7.1 es hangzás..játékokban nagyon sokat segít..elég jól zárja a külvilagot! Plusz nagyon kényelmes szerintem
2019. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!