Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Otthoni zenehallgatásra mit...

Otthoni zenehallgatásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Blitzwolf BW-HP0-át néztem ki.


A lényeg:

- jó minősgű hang (magas , mély mindenhogy)

- vezeték nélküliség vagyis bluetooth


Csak videó és zene hallgatásra lenne használva, ezért nem kell hogy legyen benne mikrofon például.


Az árát tekintve olyan 15-ig gondolkoztam rajta.

Blitzwolf BW-HP0 ezt néztem ki elsőre, ha van ennél jobb akkor megírnátok?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 11. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

" jó minősgű hang (magas , mély mindenhogy)" Az árát tekintve olyan 15-ig gondolkoztam rajta."

Ennyért minöséget ne várj.

2019. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%

Nem tudom, hogy ennyi pénzért milyen hangminőséget kaphatsz, úgy hogy emellett van benne egy akku, BT chip, stb.., ami azért elviszi a gyártási költségeket!

Ami garantáltan jó minőség, az olyan 50 körül kezdődik, pl.:

Audio-Technica ATH-M50XBT.

De mivel még nem hallgattam az adott típust amiről írsz, így nehéz nyilatkozni. Próbálj meg olyan üzletet keresni, ahol esetleg kipróbálható vásárlás előtt, esetleg olvasgass róla véleményeket, fórumokat!

2019. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A minőség mindig relatív: a 15 ezres kategóriában nyilván nem találsz audiofil szintű fejhallgatót, de ennyiért vannak már egész korrekt kínai modellek. Onnan tudom, hogy az utóbbi időben kettőt is rendeltem, egyet a feleségemnek, egyet pedig magamnak ütős-vágós célból, ahová a WH-1000XM2-met sajnálnám.


Mindkettő sokkal jobb volt, mint amire számítottam. Az egyik a Taotronics BH-22, ebben van aktív zajszűrés (nem ér a Sony közelébe, de nem is gáz) és a hangja szép, kiegyensúlyozott, ha be van kapcsolva. Ami fura, hogy ha nincs bekapcsolva az ANC, akkor teljesen más tónusban szól, kifejezetten ótvar. Úgyhogy mindig be kell kapcsolni. Mivel bírja az akksija, ez nem nagy ügy.

A másik az Edifier W800BT. Ez a gyártó durván jön felfelé, ócsó kínaiként kezdték, de ma már egyre drágább és jobb cuccokat gyártanak, biztos vagyok benne hogy pár éven belül belépnek a felsőkategóriába. Ezektől korábban vettem egy 200 eurós hangfalat a garázsba amitől lefostam a bokámat, annyira az árát meghazudtolóan szól. De visszatérve a fejhallgatóra, ez is jól szól, az igénytelen gagyi műanyag külső ellenére, és elképesztő az akksija, konkrétan az ember elfelejti hogy szökőévente azért tölteni kell :) Ma már a W830BT-t venném ehelyett, mivel az aptX-es, alig több mint 20 rugó, és biztos vagyok benne hogy a hangminősége szintén hozza azt amit ennyi pénzért bármi tudhat.

2019. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3%
Jó minőségű és a 15000-es árkategória kizárja egymást. Egy 0-val több már ér valamit, 2 0-val többért (azaz másfél millióért) pedig már lehet minőségi zenehallgatáshoz berendezést építeni.
2019. jún. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, tudom hogy ez nem egy olyan kategória, viszont egyrészt nem berendezést szeretnék építeni hanem egy szimpla fejhallgatóra lenne szükségem.

Másrészt jelenleg egy Maxell MXH-BT1000-es fejhallgatóm van ami nekem(!) hangzásban évek után is megfelelt. Nem egy erőmű, de megfelelő.


A Blitzwolfot is ezért nézegettem. Ilyen szempontok alapján szerintetek megéri vagy ráfizetéssel jobbat kellene?

2019. jún. 26. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Azóta gondolom megoldódott a dolog, de ahogy látod ilyen kérdéssel nem szabad ide fordulni. "15 ezer ezért ne várj semmit" - en kívül túl sok mindenre ne várj (mármint válasz ügyileg) a Blitzwolf egy olcsó kínai de jó "márka". Nekem is olyan fejhallgatóm van és teljesen jó. Van olyan 50 ezres amit nem minden téren de sok dologban "lever". 15 ezért Blitzwolftól bőven az "alkalmas" kategóriát kapod még amíg a JBL-től pl csak egy gyerek fejre tervezett nagyon gyenge minőségű zene hallgatásra nem alkalmas kényelmetlen valamit. Az akinek sosem volt és meglátja az árát annak csak annyit hogy ne írjon semmit.
2020. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#Blitzwolf Ha még aktuális, én egy éve álltam rá a BW-témára. Rendeltem egy BW-HP2-PRO fejhallgatót, ami nagyon ütősen szól és felettébb kényelmes is! Erős mélyek kis hangerő mellett is, kellemes magasakkal egyetemben. Jól bírja a hosszabb használatot. Ajánlom!
jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!