Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Punci szorzet borotvalasra...

Punci szorzet borotvalasra alaklams egy ferfi hajvago?

Figyelt kérdés

pl ez:


[link]



volt noi borotva keszulekem, de nem volt hatasos ... nagyon sok ido volt lehozni a szort, es sose tudtam teljesen


arra gondoltam ez jobb lenne


veolemeny?


2019. jún. 14. 16:39
 1/10 anonim válasza:
60%
Simán a Lidlis eldobhato borotvával lejön. Kell kis borotvahab meg türelem
2019. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A hajvágó enyhe borostát hagy.

Párom szokott vele "borotválkozni", màrmint nem intim területen. Arra jó, hogy ne nézzen ki igénytelennek, de nem is kelt frissen borotvált hatást. Az arcán ez elmegy, de intim területen pont nem éred el azt az eredményt, ami a cél lenne.

2019. jún. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én sima eldobható borotvát használok. Régen én is bénáztam vele, nem volt szép az eredmény, de rendszeres használat után (kb fél év) megtanultam, hogy mi a nekem leghatékonyabb "módszer". Szerintem ne add fel 1-2 sikertelen próbálkozás után.

Ja és FÉRFI borotvát vegyél, a női semmit nem ér!

2019. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyobb testszőrzet letolására tök jó. Hintőporozd előtte a bőrt.Utána meg borotvával tisztázd.


Helyes borotválkozás

Borotvahabot rajt hagyod kicsit, hogy puhuljon, borotvát használat előtt forró víz alá teszed, majd kicsit le is alkoholozod, pumpás kölniüvegbe öntöm a vodkát, ami gyakorlatilag majdnem tiszta etalon és víz.


utána borotválkozás utána arcbalzsammal kezeld a bőrfelületet (pl. Nivea).

2019. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Érdemes még kipróbálni az elektromos epillálást is, az is egy jó módszer lehet, csak be kell krémezni után kammila-körömvirág tartalmú krémmel a szőrbenövések ellen.

[link]

2019. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A sima borotvától begyullad a bőröm, akármilyen habbal próbáltam, visszafele nő a szőr, gennyes lesz.. nagyon csúnya.


Egy Phillips elektromos borotvát használtam, ami elég jó volt, de nagyon drága, 22e forint.



Egz férfi borotova hasonló árban már extra szuper teljesítményt (ígér).

2019. jún. 14. 19:00
 7/10 A kérdező kommentje:

'' 22e ez a készülék, jó és seperc alatt megvan DE egy éven belül elromlott..



vettem egy olcsóbbat, ami ugyan nem romlott el 3 éve, de az eredménye borzasztó .. és rengeteg idő..

2019. jún. 14. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerű van, közönséges elektromos borotva. Mensi idején (előtte) leborotválom.
2019. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor gyanta vagy szőrtelenítő krém
2019. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom! Becsipi a bőröd elvágja!!
2019. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!