Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telefonszámot hogy tudok...

Telefonszámot hogy tudok lekérdezni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy vettem otthoni mobilnetet a vodafone-nál de elhagytam vagy ott felejtettem vagy oda sem adták a sim kártya tartóját amin rajta van a pin kód és a telefonszám, ilyenkor mit tudok tenni?
2019. jún. 16. 17:48
 1/7 anonim válasza:
Hívd fel a szolgáltatót és kérj segítséget.
2019. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"vettem otthoni mobilnetet a vodafone-nál de elhagytam vagy ott felejtettem vagy oda sem adták"

Ugyanott is érdeklődhetsz.

2019. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy a Vodánál is egy bankkártya méretű lapot adnak celofánba csomagolva, amiből kitörhető a SIM, többféle méretben.

Ez egy "lekaparós" kártya.

Kapirgáld meg a lényeget...

2019. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó, igen arra gondolok, azt nem találom sehol
2019. jún. 16. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Mivel egyben adják oda, eszerint nálad veszett el és ebben már csak a szolgáltató tud segíteni.

Ha belegondolsz, irreális a kérdés. Törjük fel neked a kártyád?

Ha ez így menne, akkor bárki feltörhetné, kalap szart nem érne az egész védelem.

2019. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szolgáltatót keresd, megvan náluk a puk kód, többféle módon is hozzájuthatsz.
2019. jún. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 17. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!