Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektronikai termékek eladása...

Elektronikai termékek eladása azért nem egyszerű dolog mert hatalmas a túltermelés?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,hogy mikor elektronikai eszközöket hirdetek meg eladásra nem egyszerű eladnom. Van mikor hónapok telnek el mire eladom.

2019. jún. 16. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
# 9 És az illető is csodálkozni fog, hogy miért nem viszi senki, pont mint a kérdező.
2019. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Több oka is van.

Egyrészt: ahogy írták, az elavulás. Persze, én mind a mai napig jól elvagyok a szobámban a CRT tévével (bár tegyük hozzá, inkább PC-n nézek filmet/tévét), de a technikai eszközök az a kategória, ahol a legtöbb embernek már nem felel meg az egy generációval ezelőtti technika. (És ez egyáltalán nem csak flancolás kérdése.) Így érthető, hogy inkább kicsit még spórol, és vesz egy újabb, modernebb terméket.

Másrészt: a garancia, és a megbízhatóság miatt. Egy használt eszköz mindig kicsit lutri. Milyen állapotban van? Meddig fog működni? Az is benne van a pakliban, hogy kiad 40 ezret olyasvalamiért, ami utána 2 nap múlva mehet a szemétbe akkor is, ha amúgy az eladó tényleg tisztességes és lelkiismeretes. Ha tehetem, én se veszek elektronikai eszközt használtan, pont ezen okokból.

2019. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát én ettől nem lettem jobb elektronikai eszköz eladó . Garancia és elavulás ellenem van. Ezt tudtam igazából,de,hogy ennyire nehéz elektronikai eszközöket eladni hááááttttt . Nem az árral van baj mert hónapok telnek el amire megveszi valaki ha szerencsém van pár hét ,de nem árazom túl mert nem alkudoznak és az árat sem veszem lentebb.
2019. jún. 17. 10:42
 14/14 anonim ***** válasza:

"de nem árazom túl mert nem alkudoznak és az árat sem veszem lentebb"

Én is úgy voltam vele, hogy jó lenne pénzt látni belőle, éés kitartottam sokáig a cuccok árát.

Addig, amíg az érdeklődés is megszűnt, és már az ingyen elvihető kategóriában se nagyon kattintanak rá.

2019. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!