Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Instagramba nem tudok belépni....

Instagramba nem tudok belépni. Van valami magyar elérhetőségük?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy töröltem azt az e-mail címet, amin rajta volt az instám. Ez még nem is lenne nagy gond, hisz attólfüggetlenül meglehetne változtatni az e-mail címet csakhogy szokatlan bejelentkezést észlelt ez a sz*r, és a megerősítő kódot kéri, amit frankón rá is küld a már nem létező e-mail címemre (amit nem lehet visszaregisztráltatni soha)


Hasonlóképen már jártam Facebookon is (csak azt ellopták) viszont ott személyes adataimat elküldtem, és visszabírtam szerezni abban reménykedem, hogy itt is van hasonló mód csak nem találtam rá.

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. jún. 20. 09:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!