Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bang Olufsen A1, Beoplay A1,...

Bang Olufsen A1, Beoplay A1, B&o a1 hangszórót hol lehet olcsóbban beszerezni?

Figyelt kérdés

Néztem az árukeresőn. Néztem a szlovák, az osztrák, a német ,,árukeresőket” és németbe lehet 10E forintal olcsóbban azaz 50E ért megvenni, de nekem az még sok egy hordozható hangszóróért. Meg ha be is rendelném onnan, akkor ha kap egy vámot, akkor az igen drága.

Nincs olyan cég/ember, aki áfa nélkül tovább tudja adni? 43.800 ft ért már megvenném azt a hangszórót. 40E lenne a plafon, de üsse kő.



2019. jún. 25. 19:21
 1/1 Morzsi007 ***** válasza:
Nincs vámolás ha németországból jön (EU). Csak szállítási költség, ha azzal esetleg nem kalkuláltál. Nézd meg a hardveraprón, hátha valaki megvállna tőle.
2019. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!