Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » (E-Cigi) Ebben a készülékben...

Kicsigabi kérdése:

(E-Cigi) Ebben a készülékben miket kell cserélni és milyen időközönként?

Figyelt kérdés

Most fogok vásárolni egy Joyetech Exceed D19 -et és szeretném ha elmondanátok a tapasztalataitokat ha van persze. Pl itt ez a kép amiben az alkatrészek találhatók:


[link]


A porlasztón kívül kell mást is cserélni rajta?

És ha igen milyen időközönként?


Keverhetem hozzá a liquidet vagy csak márkásat használjak?


Eddig VIVO készüléket használtam. Másfél éve vagyok e-cigi felhasználó, egyik napról a másikra letettem vele a sima cigit és most úgy érzem ideje valami komolyabbra váltani mert bevált.


Csak szájból tüdőbe szívom semmi "utcai vizipipázást" nem csinálok.


A válaszokat és véleményeket előre is nagyon szépen köszönöm.



2019. jún. 26. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem kell cserélni a porlasztón kívül mást, de mivel nem tart örökké semmi későbbiekben tapasztalhatod az akkumulátor gyengeségét és max azt kell majd cserélni.


Nem kell "márkásat" használnod nyugodtan keverj hozzá folyadékot. (Ha ajánlhatok folyadékot akkor próbáld ki a heisenberg aromát...)

2019. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!