Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha digitális kapu telefonrends...

Ha digitális kapu telefonrendszer van a társasházban, akkor analóg vagy digitális belső egységre van szükség? Bővebben alább.

Figyelt kérdés

Ilyen a ház rendszere:


[link]


Ez az analóg belső egység:


[link]


Ez a digitális:


[link]


Tönkre ment a beltéri, ezért van szükség a cserére, csak fogalmam sincs melyik telefon a jó.



2019. jún. 27. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:

"analóg vagy digitális belső egységre van szükség? Bővebben alább.

Ilyen a ház rendszere:



[link]


Hiába írjuk le, ha nem tudsz olvasni.

Mert ha tudnál, az általad linkelt oldal negyedik sorát már rég elolvastad volna.

Kb a 4. sorban ott van leírva.

2019. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy a CODEfon központ:

– Önmagában hajtja meg a rendszert, két szál vezetékből álló digitális buszon, amire az összes digitális lakáskészülék paralel kapcsolódik. Ezek belsejében jumper állítja be a lakáscímet, amit processzor értelmez.

– Vagy van még MKT-modul is a rendszerben, ami a központ parancsait szétosztja / elágaztatja az egyes MKT-telefonokra. Ezekben nem találsz jumpert és processzort.

2019. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Tönkre ment a beltéri ..."


Nem találjuk róla a fotót.

2019. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Minek neked a régiről fotó?! Amúgy ha nem fáradtság, ne engem jellemezz teee... hanem a kérdésre adj válasz!


Kettes, fogalmam sincs milyen a rendszer, de szerintem MKT.

Ha mégsem MKT akkor nem lesz megfelelő az analóg belső egység?

2019. jún. 27. 16:51
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Azt hittem, a #2 válaszból levonod a megoldást, de ha nem sikerült, akkor sajnos alkalmatlan vagy erre.
2019. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Te meg arra, hogy világos választ adj! De ha nem értesz hozzá, miért pont ennél a kérdésnél kell kiélni a grafomániád???


Remélem használható, VILÁGOS, EGYÉRTELMŰ válasz is jön a kérdésre hozzáértőktől, az unatkozó firkálgatók meg hanyagolnak! Köszönöm!

2019. jún. 27. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Hiába töröltetted a véleményem, attól még az célba talált.

#2 válaszom után nem mondhatod, hogy nem értek hozzá, legfeljebb te nem érted.

De azt már nem tudom visszavonni sajnos, nyilván nem írtam volna, ha előre tudom, mivel állok szemben.

2019. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
engem is érdekelne egy hozzáértő válasz... pont ilyen problémám van, annyit tudok kódos a rendszer, de hogy melyik lakástelefon kell bentre azt nem. A franc gondolta, hogy ez ennyire bonyolult :)
2019. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
dx xd
2021. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon okos kérdezők vannak.

Olyanra kell kicserélni mindig, mint ami elromlott.

Ha pedig több infóra van szükség a feladat megoldásához mint amit képes feldolgozni, akkor bízza szakemberre.

2021. jan. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!