Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy 110cc quad gyengén ad...

Egy 110cc quad gyengén ad szikrát? Ha 12 voltrol inditanám sárgás szikrát ad (és nem indul) de ha bikázom autóról ami ugye 14,5v ugy már fehéres-kékes szikrát ad (és be indul), ötletek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 4. 06:49
 1/3 Morzsi007 ***** válasza:
Ha mindkét akksi ólomsavas, akkor egyforma feszültséget kellene mérned, normál esetben 13,5 V körül. Szóval mérd meg a quad akksiját indítózás közben bikázás bélkül, mennyit esik a feszültség, lehet oda van már.
2019. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem indul be másik akkuról se, továbbá is csak ha bikázom.. nem értem 12 voltrol miért nem bir beindulni ha rákötöm a beinditott autó akkujára egy pöccre indul:( Le mértem a töltést miközbe be van inditva és ugrál össze vissza nagyon gyorsan, egy pillanatra se stabil. Semmi ötletem nincs
2019. júl. 4. 12:22
 3/3 ThodEE GoD ***** válasza:
Érdemes lenne gyertyát cserélni ha szerencséd van akkor nem a gyújtás trafó lett menetzárlatos, és a fesz szabályzója is csere érett szerintem.
2019. júl. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!