Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől állt le a hangszóró a...

Mitől állt le a hangszóró a gépemen? Semmi extra program nincs telepítve.

Figyelt kérdés

A hangszóróm a monitorba van beépítve, és egyben TV-ként is funkcionál. A kábel be van dugva a számítógépbe, de mégsem szól, csak olyan halkan, mintha be lenne dugva egy fülhallgató, és az asztalra tenném, hogy hangszóróként működjön (tehát nagyon halkan szól). 100-as hangerőn úgy 10-15-ös hangerőnek megfelelő hangot ad ki, míg TV módban teljesen hibátlanul működik. Fej/fülhallgatót nem használhatok a monitoron, mert még régebben a kábel helyén beletört egy régi fülhallgatóm csatlakozója, és ki kellett szedni, de csak úgy sikerült megoldani, hogy szóljon a TV/monitor, ha többé nem dugok bele semmilyen csatlakozót. Emiatt mindig a gépbe kell dugnom a fej/fülhallgatót, de erre van egy külön része is. Sajnos nem használható nagyon, mert csak egy megadott hangerőn van, feljebb vagy lejjebb állítani NEM lehet! Semmit nem telepítettem az elmúlt pár napban, egyedül annyi, hogy tegnap este fülhallgatóval hallgattam zenét, azóta van ilyen gond, de ellenőriztem, és nem tört bele, se semmi.

Szerintetek mi lehet a gond?


2010. júl. 10. 09:52
 1/1 A kérdező kommentje:
Mindegy, végül megtaláltam a gondot. Valamiért a gépem elnémította a hangokat a vezérlőpultban.
2010. júl. 10. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!