Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyit ér kb. egy 40 GB-os...

Mennyit ér kb. egy 40 GB-os Samsung winchester?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
200-500Ft
2019. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb. semmit.
2019. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ritka az olyan elvarázsolt ember, aki mondjuk régi gépeket épít, hobbiból.

Windows XP-vel még eldarálgat egy ilyen HDD, nekem is az volt rajta valamikor (Seagate).

Windows 7 már kínszenvedés, onnan tudom, hogy felmásoltam rá egy rendszert, tartaléknak, ha esetleg lehalna az SSD.

Elindítom, de mire az betölt... egy végtelenség, és közben folyamatosan darál, persze.

Kétségtelen, hogy vészhelyzetben ez is valami, de amúgy minősíthetetlen.

Másik lehetőség, hogy felmásoltam rá adatokat (azt a keveset...), amihez persze SATA vagy USB adapter is szükséges (PATA lévén), azaz körülményes.

Utána elteszem és soha elő nem veszem, de legalább foglalja a helyet.

Arra nem gondoltam, hogy eladom, mert ilyen seftes dolgokkal viszont nem szeretek foglalkozni, értéke sincs.

2019. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!