Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A-Z olcsóság.hu ról rendeltem...

A-Z olcsóság.hu ról rendeltem előreutalással egy billentyűzetet. Miért nem küldtek még levelet?

Figyelt kérdés

tehát előre utalással rendeltem , (SZEMÉLYES BEFIZETÉS OTP FIÓKBAN ezt választottam, de mivel sokan voltak az otpbe igy anyám mondta hogy ő elküldi a saját otps számlájáról. Ez így is történt, megvolt az utalás. Es minden jól ment tehát semmit sem rontottunk el. MIÉRT nem irtak emailt hogy megkapták az utalást? Csütörtökön rendeltem meg a cuccot és pénteken délután utaltuk át a pénzt. Otthonról. Irtam messengeren emailt, tegnap vasárnap de gondolom a hétvége miatt , azért nem válaszoltak meg se nézték az üzenetem. És ma hétfő van. tehát kéne kapjak egy emailt nem? Azt tervezem ha délutánig nem jön üzenet fogom felhivom őket. Ez igy jó ötlet? Volt már valakivel ilyesmi ? AZolcsosag.hu az oldal neve.


Kérlek súrgősen irjatok és segitsetek



#djhjas
2019. júl. 15. 10:53
 1/5 A kérdező kommentje:

ja és az oldalakunk ezt irja , a megrendeléseimnél:


Állapot: Függőben lévő ez most mit jelent?

2019. júl. 15. 10:55
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Át lettél verve. Ilyen módon nem utalunk előre. Ma már az online bankkártyás fizetés a menő, amit legális boltok alkalmaznak is. Ha azt nem teljesítik, lehet chargebacket kérni ami azonnali és nagyon megszívja a bolt. Az utalást nem lehet visszacsinálni. Rendőrségi feljelentést tehetsz.
2019. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha fel akarod hívni őket, tedd azt. Hidd el, nem fognak megenni a telefonvonalon keresztül.
2019. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ha pénteken délután utaltál (kérdés, hogy mnennyire délután), azt jó eséllyel ma kapták meg. Hétvége volt, gondolom ilyenkor hétfő reggel kicsit több a feldolgozásra váró megrendelés.

Amúgy nem átverős oldal. Egyszerűen csak kínai gagyikat árulnak, amit féláron vagy kevesebbért lehet megvenni Kínából.

2019. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!