Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van az hogy beüzemelem...

Janika1972 kérdése:

Miért van az hogy beüzemelem az elektromos szunyogriasztót, és serceg folyamatosan? Vagy ez természetes hang? Westside márkáju feszültséggel működő rovarriasztóról van szó

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól gondolom, akkor olyat vettél, amire ha rászálla rovar, agyoncsapja az áram? Mert akkor persze hogy hallod, hisz feszültség alatt van.
2010. júl. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is az lehet, hogy agyancsapja az áram őket.

Ezek olyasmik, hogy kék fény jön ki belőlük vagy hasonló, biztos van másmilyen is. Odavonzza a rovart és megsüti. Természetes a sercegő hang.


Ha akkor serceg amikor bekapcsolod aztán később abbahagyja akkor szerintem kis idő kell neki míg bemelegszik az is normális lehet.


De nem volt hozzá tájékoztató, amiben leírják mire számíts?

2010. júl. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

nekem is ugyanez a típus van, és nagyon megérte,mert ilyen hatásos szúnyogirtót még nem láttunk!

Akkor a leghatásosabb,ha bekapcsolod a ventilátort, mert az valamennyire odaszippantja őket. ( igaz egy kicsit zajosabb lesz, de egyben hatásosabb is).

Üdv:..

2010. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
utolsó vagyok: ja igen azért serceg mert agyoncsapja őket! :)
2010. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát azt nézd meg hogy valóban rovar száll rá és azért serceg mert az is előfordul hogy érintkezési hiba miatt serceg
2010. júl. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahol sercegő hang jön belőle,ott szikrázik is,és lehet látni.A készülék alján van.
2010. júl. 11. 12:49
 7/7 anonim válasza:

08:33-as vagyok!

Igen, ez ilyen! Van amikor nekem is belemegy egy szúnyog,de az úgy ér bele,hogy van mikor 5 percig is serceg,de a végén meg egy nagyot csattan! :) Érdekes!

2010. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!