Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a kaputelefont leveszem a...

Ha a kaputelefont leveszem a helyéről, és felcsöngetnének hozzám, kicseng nálam (alapesetben)?

Figyelt kérdés

Zaklató(k) miatt kérdezem. Ha leveszem a kaputelefont, ideális esetben nem tudnak felcsengetni, ugye? Illetve ha idefent beszélgetek, azt ilyen állapotában odalent nem lehet hallani, ugye?

Kösz előre is.



2019. júl. 18. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Alapesetben próbáld ki. Mi honnan tudjuk, hogy milyen gagyi kínai telefon lett nálad felszerelve?
2019. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Természetesen ki lesz próbálva, de, tudod, teszem azt, valaki egyedül él, igen nehéz tizenemeleteket fénysebességgel ugrálni, hogy megtudja, hogyan/milyen elven működik a kaputelefon. Ez az oldal arra lett kitalálva, hogy kérdezzünk, értelmes válaszok után kutatva. Ha nem tudsz ilyet összehozni, a gagyi magyar kommentedet tartsd meg magadnak. :)
2019. júl. 18. 18:32
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Tudod itt a GYK-n mi is értelmes kérdések után kutatunk, de az esetedben ez teljes kudarc...


Figyelj, csak egyszer írom le:

1. Beteszel valami jó hangos zenét

2. Melléteszed a kaputelefonod

3. Lemész és felcsörgeted magad

4. Levonod a tanulságot


Bonyolult volt?

2019. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Gagyi magyar komment b+... Mielőtt ilyenekt írsz esetleg próbáld megugrani a 70-es IQ-t
2019. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

(Ha valóban van erre időd, neked nagyon hosszú életed lehet. Ahelyett, hogy tanácsokat akarnál nekem adni, próbálj meg segíteni magadon. Vagy ne. Nem a te válaszaidra vagyok >>ezentúl<< kíváncsi. Jó ötleteid lehetnek, de valami irtó hülye módon adod elő magadat. Nem kell törnöd magad további válaszokkal, valószínűleg elolvasom, mert majd azt hiszem, értelmes hozzászólótól jött, de reagálni nem fogok.

További szép és hosszú életet.

2019. júl. 18. 18:39
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Te meg írtó hülye módon adod elő magad de még a legprimitívebb problémákat sem tudod magadtól megoldani. Szólj anyának hogy segítsen kakálni.
2019. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog, olyan, mint amikor a vezetékes telefont melléteszed, az sem fog csörögni, ha hívnak. Tapasztalatból mondom, régebben csináltam, mikor valamelyik fiam éjszakás volt, nekem meg el kellett mennem itthonról délelőtt, hogy ha véletlen akkor jönne postás ne ébressze fel.
2019. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm!
2019. júl. 18. 18:56
 9/9 A kérdező kommentje:
#1 Írtam üzenetet.
2019. júl. 18. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!