Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tableten használhatóak?

Tableten használhatóak?

Figyelt kérdés
Excel,word
2019. júl. 19. 18:50
 1/8 anonim válasza:
100%
Simán!
2019. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. júl. 19. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom Windows-os tabletre gondolsz, különben maradnak a mobilappok.
2019. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem értek hozzá 😊

Dolgozom és hurcibalni kell a laptopot és már leszakad a hátam, ezért keresek egy'eszkozt'amin tudok olvasni és esetleg írni egy bármilyen tablazatkeszito (nem tudom hogy mondjak EXCEL vagy LIBRE) progit,és tudok vele internetezni,és nem kerül fel millió forintba

Erre jó a tablet?

2019. júl. 20. 09:46
 5/8 A kérdező kommentje:
És nem 500 kg
2019. júl. 20. 09:46
 6/8 A kérdező kommentje:

Jelentsen bármit,

Office dolgok tableten működnek?

2019. júl. 20. 09:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Androidos telefonokon van Word, Excel és Power Point, azt nem tudom, hogy tabletre is fel lehetne-e rakni, nem próbáltam, én legszivesebben a telefonról is törölném, csak foglalja helyet, nem használom, de nem lehet.
2019. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én említettem a Windows-os tabletet. Az "igazi" MS Office programok csak Windows-on (és Mac-en) futnak, Androidos és iOS (iPad) tableteken tudtommal csak a korlátozott funkcionalitású változatok. Windows-os tabletből viszont már nincs túl sok, közülük kiemelnék kettőt. Az egyik a Lenovo D330, ehhez adnak billentyűzetet is, a másik a kicsit masszívabb Microsoft Surface Go, ehhez külön vehetsz hozzá való billentyűzetet. Mindkettő 10"-es. 90 és 200 ezer között vannak konfigurációtól függően. Vehetsz mást, régebbit is használtan. Ezt pl. egy 7,8"-es 2014-es Lenovo-n írom. Minden tökéletesen elfut rajta elvileg, nem próbáltam ki mindent. Nagyon kényelmes, és mindig friss (már ha hajlandó telepíteni a frissítéseket...).
2019. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!