Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudtok ajánlani olyan wifis...

Tudtok ajánlani olyan wifis kamerát, aminek rendesen vissza tudom nézni a felvételeit és nem csak élőképet ad, vagy pár másodperces felvételeket rögzít, ha mozgást érzékel?

Figyelt kérdés
Beltérre szeretnék venni egy olyan kamerát, aminek van cloud szolgáltatása (legjobb az lenne, ha ingyenes lenne) és nem csak élőképet ad, ha ránézek mobilapplikáción belül, hanem az egész napot vissza tudom pörgetni. Már van egy Huawei Lyric C1 otthon, de azt csak úgy tudom visszanézni, hogy ha mozgást érzékel, küld értesítést és csak 30 mp-et ment le a felvételből, ami szerintem elég kevés. 20000 Ft körül vettük ezt, kb. ilyen kategóriában gondolkodunk most is.

2019. aug. 5. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
2019. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha bízol a kínai cuccokban akkor aliexpress-ről érdemes rendelni olyat ami wifi-s, és van micro sd kártyahelye. Az fog rögzíteni és visszanézhető app-ban is, illetve gépen megnyitva. Mozgást is érzékelnek, van amelyik automatikusan követi is. Nekünk van két olyan ami sima, itthon vettük már elromlottak, meg van egy komolyabb, ami követi is a mozgást.
2019. aug. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!