Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Valaki Xiaomi Yi M1 tapasztala...

Valaki Xiaomi Yi M1 tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni magamnak egy fényképezőgépet, és mivel a telóm meg az órám is xiaomi,gondoltam megnézem milyen a Yi M1 gép.Valaki véleményt vagy tapasztalatot ha ír, előre is köszönöm szépen!

#Xiaomi #Yi M1
2019. aug. 11. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Árukereső szerint már nem kapni. Akkor meg hol szeretnél venni? Ha külföldről, akkor számolj azzal hogy nulla lesz a garancia rá... És még csak nem is olcsóbb mint a többi márka modellje...


Itt hasonlíthatod össze többi géppel: [link]

2019. aug. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon élek, szóval máshol néztem,ami itt van az országban. És néztem egy csomó videót is róla,van aki ajánlja,de persze kontra érveket is mond róla.
2019. aug. 12. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!