Szeretnék vásárolni egy használt gépet 6000expo az sok?

Figyelt kérdés
Egy canon 200d-ről lenne szó viszont nem találom meg hogy mennyi a max expozicíó száma ezt hol lehet meg találni ? Illetve a kérdésem az hogy 6000expo-s gépet megéri e megvenni ?

2019. aug. 13. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

"hogy mennyi a max expozicíó száma ezt hol lehet meg találni ?"

Kereső:

[link]

első találat a gyártó hivatalos oldala:

[link]

onnan elérhetők a műszaki adatai:

"Max. ISO 25600

ISO 51200-ig bővíthető"

[link] specifications/

2019. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sztornó, közben figyelmesen átolvastam a kérdést.

Szóval az expozíciók maximum száma... ...olyan 100.000 körül van - a 6.000 ehhez képest elenyésző.


* [link]

* [link]

* [link]

2019. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 6000 expót egy év alatt csinálok, és nem fotózom sokat. Az elég kevés szerintem. Garanciális még? Annál inkább jó...
2019. aug. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

zárcsere és zár élettartam címszó alatt találsz mindenféle hasznos információkat ebben a témában. például azt is, hogy garancia nincs a zár élettartamára, csak becsülni lehet hogy kb. meddig bírja majd. 200D-nél olyan 60-100 ezer között várhatók a problémák, de ha szernecséd van akár többszáz ezerig is bírhatja.

a 6000 semmilyen gépnél nem számít soknak, esélyes, hogy tovább bírja majd, mintha több lenne. de ha 100 kép után megy tönkre, arra az érték miatt nincs garancia - csak ha még él a vásárlás időpontjától kezdődő (általában 1 vagy 2 éves) garancia.


hogy megéri-e megvenni, az az ártól függ, meg hogy van-e rá pénzed. de a 6000 expo mindenképp jó jel, nem sokat használták - kivéve, ha már volt benne zárcsere és utána az új zár tart most 6000-nél...

2019. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!