Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Üdv Az miért van, hogy van...

Üdv Az miért van, hogy van egy adott kép Azt kimásolom beilleszteni a másik képre amit szerkeszteni akarok, és ilyen mattos fényt élen csillogás mentes lesz? Adobe cc 2019

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Fel van tekerve a monitoron a csillogás?
2019. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondom csillogás mentes (lesz) .... lesz lesz!
2019. aug. 22. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy hülyeséget beszélsz, csak te nem érted...
2019. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinájl 1-2 képernyőmentést, lehetőleg jól látható rétegbeállításokkal.
2019. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mit nem értesz azon hogy a szép színeket lemattositja,

Válasz az lett volna mivel máshol megtaláltam a választ, szóval:

Színpalettás modból át kellett rakni rgbmodba, mivel rgb módú képből(csillogofényes,élethű,szép)modbol sima alap szinpalettásba másolsz, akkor szinpalettásba teszi és elveszti az eredeti szinkodjait, lebutitja,matitja,csunyitja...

De én beszélek hülyeségeket.... inkább te komentelgetsz olyan helyekre, amiről fingod sincs

2019. aug. 24. 02:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Te beszélsz hülyeséget, igen.

Egyrészt mi az, hogy csillogás? Bazzeg. Monitoron színek vannak, nincs se szaga, sem csillogása, sem íze. Ha teltek vagy fakóak a színek, mondd azt, abból egyértelmű, de hogy csillog... bakker, fordítsd el a nap felől, akkor nem csillog...

Másrészt meg... ember, fogalmad nincs a színmélységről, a raszteres képfeldolgozás egyik legalapvetőbb tulajdonságáról és te magyarázod nekem hogy nem értek hozzá?

Bakker, elnézésedet kérem, meg sem fordult a fejemben, hogy olyan sötét lehetsz, hogy 256 színben dolgozol rgb helyett... :D

2019. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az úrihölgy arra gondol, hogy megváltozik a kép színtere beillesztés után, ezért bemattulnak a színek... De én is csak találgatok, mert teljesen érthetetlen, hogy pontosan mire gondol.
2019. aug. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, pontosan ez volt.... xd
2019. dec. 3. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!