Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » 3 gép közül melyket választaná...

3 gép közül melyket választanátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2019. nov. 24. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyiket se. Amit ezek tudnak, azt már tudja egy kozepkategorias telefon is.


Amugy nikon.

2019. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"kozepkategorias telefon is tudja ezeket"


Aha akkor szerintem már nem is gyártanának fényképezőgépeket,hissz a teloban van kamera..

2019. nov. 24. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek elsővel, azzal a kivétellel, hogy optikai zoom bizony van bennük még.

Ezen az egyetlen dolgon kívül viszont tényleg semmivel nem tudnak többet, mint egy telefon kamerája.

2019. nov. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bevallom, nem igazán értem h abból, hogy az olcsó kompakt gépek kamerája nem nagy szám (mert lényegében erre utalt #1), miért következne az, h nem gyártanak fényképezőket...


Amúgy sajnos tényleg nem jó gépek ezek (ez az árkategória már csak ilyen), de ha jönne az apokalipszis, és a zombihorda elől menekvés közben e 3 fényképező közül kell választanom, akkor nekem talán az androidos Samsung még, ami papíron elmegy az f2.8-as induló rekeszével és 21x-es zoomjával.

2019. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 20:09


20 ezer ft-ból milyen telot tudok venni,aminek a kamerája jobbak mint ezeknek a szaroknak? illetve 10x zoomja legyen legalább.

2019. nov. 25. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!