Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nincs benne akkumulátor? (...

Nincs benne akkumulátor? ( egybeépített mnetrözítő kamera)

Figyelt kérdés

NetPiac ról rendeltem egy visszapilantóval egybeépített menetrözítő kamerát.

Minden működik amíg a szivargyújtóba be van dugava mert az akkumulátora kb10 másodpercet bír, aztán minden beállítást elfelejt.

Reklamáltm, küldtek egy másikat aminek ugyn ez volt a baja (csak ezen már nem volt magyarnyelvű menü, ráadásul kínaival kezett:)

Újra rekamáltam és közölték hogy ezekbn nincs is akkumulátor.

Ha így lenne minden motorleálítás után jra kéne programozni kínai nyevvel kezdve😃



#kamera #tükör #visszapillantó #rel egybeépített menetrözítő
2020. febr. 6. 12:14
 1/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Szerintem már régóta a raktárban voltak, és tönkrementek az akkumulátorok.
2020. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is erre tipplek Ha szét lehetne szedni feszültség imulzussal el lehetne "éleszteni" az akkut. Aptoba való akkucelláknál már többször sikerrel jártam.
2020. febr. 6. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha 10 másodpercig él, akkor az is az akkuból jön, nem kondenzátorból például.

Amiről te beszélsz, túlmerülés miatt lekapcsolt akku védelmét lehet külső feszültséggel éleszteni.

Laptopakku védelmét is egyes esetekben, de nem a cellát. Tönkrement cellát így nem gyógyítasz, megnőtt a belső ellenállás, jobb már nem lesz.

Ennek nem ez a módja, a benne lévő akku számát (méretét) meg kell nézni, cserélni.

2020. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Képminősége milyen, felskálázott homály?

Érdemes egyáltalán javítani?

2020. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Képminőség nagyon jó! Meg a többi szolgáltatása is.

[link]

2020. febr. 6. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár lehet, hogy rosszul írtam, mert képzeletben úgy jelent meg előttem, hogy 10 másodpercig működik a képernyője.

De ennek inkább úgy illene működni, hogy a tápáramot az autóból veszi, a belső akku csak a memóriát táplálja.

Ha a külső táp megszűnése után azonnal "kialszik", a belső memória nagyon kevés áramot igényel, akár a kondenzátorokban maradt feszültség is elláthatja 10 másodpercig.

Akkor viszont lehet, hogy csak az akku védelme kapcsolt le, a cella 2,5 V alá merülése miatt. Ez önmagában még nem jelent halált, csak ha sokáig és jó mélyre süllyed.

Ilyenkor van az, hogy ha rátöltünk, aktiválódhat ismét. Nekem volt egy régi telefon, amit vagy fél napig kellett bedugva tartani, míg egyszer csak elindult a normál töltés. Ennek oka, hogy túlmerült akkura ilyenkor csak minimális áramot enged a védelem egy ellenálláson keresztül, majd a 2,5 V küszöb elérése után kapcsolt be teljesen.

Más esetben persze van olyan is, hogy azonnal aktiválódik.

2020. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az akkuból jön az a pár másodpercnyi energia, mert ha kihúzom a tápot a kis, addig piros akku szimbólum átvált tele akksira aztán egy pár másodpercig fél akku aztán elköszön alacsony akku felirattal. Addig a képernyő is jól műkődik.
2020. febr. 6. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!