Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Power bankról szeretném a...

Power bankról szeretném a fedélzeti kamerám működtetni, milyen specifikációknak kell ahhoz megfelelni a power banknak, hogy kibírja?

Figyelt kérdés

Yi dashcamot használnék

Tápellátás: USB autós töltő, bemenet 10V-30V, kimenet: 5V/1A

( [link] )


15 órát menne róla.


Elég egy 20000ah power bank?


Ne nevessetek ki, nem értek hozzá, de szeretném felvenni ha az úton baj történik és akkor nem kell magyarázkodni, ott a felvétel és ennyi.


2020. febr. 28. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, szivargyújtó nincs a kocsiban?
2020. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Morzsi007 ***** válasza:
Az 20000mAh akart lenni. Ha tényleg akkora , valós 20000mAh-s akksi van benne, akkor elég lehet. A kamera kevesebb, mint 1A-t, de max annyi vesz fel a töltőjéből kindulva. A Powerbank ez esetben elméletben 20 óráig bírná, de van veszteség is. Jó minőségű Powerbanknak bírnia kell 15 órát.
2020. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Annyi, hogy a 2 Ah elméleti kapacitás magára az akkura értendő, 3,7 esetleg 3,8 V névleges szintre.

5 V-ra konvertálva fordított arányban csökken, valamint némi konverziós veszteség is lesz.

De mivel valószínűleg kevesebb áramot vesz fel a kamera, még így is beleférhet. Mérni kellene USB-teszterrel (1-2$).

Mindamellett furcsa a gondolat, autóba minek?

Az autó mobil (bank).

2020. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hátul nincs szivargyújtó , van egy pici kábelem, és tapadókorongos tartóval felteszem az ablakra a power bankot meg pont mellé ragasztom így ha felnyitom a csomagtér ajtót nem lesz útban a kábel. :)
2020. febr. 28. 10:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint egy kis szütyőt ragasztok fel amibe tartom a power bankot mert amíg alszok töltődik a szobámba.
2020. febr. 28. 10:35
 6/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Te tudod, de szakmai szemmel ez így komolytalan.

A vezetékes energiaátvitelt régen feltalálták.

Még egy autó egyik végéből a másikba is lehetséges.

2020. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk kèt rögzítő van a kocsiban egy az első ès egy a hátsó szèlvèdőn. Èn úgy oldottam meg hogy egy 3 kimenetes szivargyujtós töltőt vettem amin van 2x1A 5V ès 1x2,1A 5V kimenet. Fogtam egy vèkonyabb hangszórókábelt, ráforrasztottam az egyik vègère egy usb dugót a másikra egy usb aljzatot. Aztán ezt a kábelt bevittem az anyósülès felől a műszerfal alá ott rögzítettem ès kivittem az ajtóhoz. Ott utána bevittem az alá a műanyag akármi alá ami a kárpiton van az ajtó alján belül ès ez alatt vègigvezettem a hátsóülèsig majd ott az ülès mellett felvittem a kalaptartóra. Majd beledugtam a másik kamerát. Így a gyujtás ráadásával indul mindkèt kamera.
2020. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!