Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » PANASONIC DMC-FT3 mi lehet a...

PANASONIC DMC-FT3 mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Adott a fent említett készülék és minden előzmény nélkül azt írja: - Leg első alkalommal azt, hogy kapcsolja ki és be a kamerát utána már ezt: "Rendszerhiba (O.I.S.)" Hiába indítom újra olyan 10 másodperc után megint a hibaüzenet jelenik meg. :/ Eddig rendben működött vízben nem volt használva le nem volt ejtve. (Hozzá teszem használtan vettem, de eddig kifogástalanul működött.)

#hiba #Panasonic #Lumix #DMC-FT3 #Panasonic DMC-FT3
2020. jún. 13. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Az O.I.S az az optikai képstabilizátor. Menüben ki tudod kapcsolni, hátha akkor nem jön elő a hiba, igaz akkor annak hianyában gyorsabb záridő kell, hogy ne mozdulduljanak be a képek.
2020. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Időközben helyre jött, remélem tartósan. Sok hiábavaló ki - be kapcsolgatás után videofelvételt indítottam el és utána helyreált. De ha előjönne esetleg a hiba, akkor tudom mitől van már, köszi még 1* a választ.
2020. jún. 14. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!