Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Valaki mondja már el, miért...

Valaki mondja már el, miért kell egy átlag embernek egy go pro?

Figyelt kérdés
Miben más, mint mondjuk egy csúcs huaweii?

2020. jún. 14. 20:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Huawei egy telefon. Minek kéne vkinek, aki videózni akár? Egy átlag embernek is lehet hobbija, pl. Nyaraláskor csúcs videókat lehet vele készíteni, vagy biciklizés közbe vagy akárhol
2020. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Én pl utazáshoz szeretem,kicsi ,és addig sem a telefonom merül .
2020. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Nekem speciel motoron kell, mert ha baleset van akkor tudom bizonyítani hogy nem az én hibám volt. Az erre kitalált fedélzeti kamerák minősége kaki, így nekem ezért kell.
2020. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk aki gopro-t vesz sisakkamerának az sem sokat böngészi az internetet. $50-70-ért olyan kamerát veszel ami tökéletesen megfelel arra, hogy a balesetet bizonyítsd, simán látszik rajta a rendszám meg minden. A gopro az nagyon durván túlzás erre a célra. Az más kérdés, hogy egyébként nagyon jó kamera, ha pénz nem számít akkor mindenképpen jó választás.
2020. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

ha nem tudod akkor neked nem kell

lépjünk tovább

2020. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Rengeteg dologra használható, kreatív kell legyél. Persze aki 5 képet készít egy évben, annak mindegy.
2020. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Búvárkodást szörfözést hogy bírná a csúcs hüvely? És az aktuális legújabb Go Pro feleannyiból kijön.
2020. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha bringázól, hegyet mászol, siklóernyőzöl, akkor nem célszerű, ha közben telefonnal szerencsétlenkedsz.
2020. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%
Hát igen, minden nap komoly gondot okoz, hogy nem tudom a búvárkodásom felvenni (btw a telefonommal már kameráztam víz alatt).
2020. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

9

Egyrészről a telefonok videóminősége hulladék. 300k-nál kezdődnek ami tud annyit mint egy pár éves Go Pro. Meg nem erre van. A kis szatyor felszíni bohóckodáshoz biztos elegendő bár az Iphoneomat nem vinném benne vízbe de komoly búvárkodáshoz szörf egyéb vízi sportokhoz kevés. Persze valakinek ez nem létszükséglet de neken van egy évben 4-5 utazás ahol aktívan használom.

2020. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!