Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen kezdő kamerát vegyek...

Milyen kezdő kamerát vegyek olcsón, videózásra, fotózásra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kamerák nagyon drágák,de nem szeretnék meg igazán 40ezernél többet se rákölteni. Csak magamnak fotózni, esetleg videózni használnám, úgy értem hogy nem valószínű hogy kitenném nyilvános helyekre. Szeretnék képeket készíteni és kinyomtatni, csak a hozzám közel állókkal, ezért gondoltam az instax mini fényképezőkre, mivel olcsók, bár venni kell külön papírt hozzá, és videózni gondolom nem tud. (nem nagyon néztem utána.)

Az lenne a kérdésem igazából, hogy vegyek e egy kisebb kamerát olcsón, vagy pedig nem éri meg, mert nem éri el pl a telefonom kamerájának a minőségét sem?

Elég problémás elmenni mimdig és kinyomtatgatni a képeket, ezért gondoltam az instaxra, viszont videókat is szeretnék készíteni. Egy régebb verziós honor telefonom van, aminek nem a legjobb a kamerája, foleg videók felvétele esetén, de nem gondolom ezt komolyabb szintem csinálni, inkább a videókkal történő utó munkákat szeretném megcsinálni, csakhát ahhoz anyag is kell, meg szeretném megörökíteni a közös emlékeket.



2020. jún. 22. 00:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Használtan kapsz ennyiért valami alap MILC kamerát pl Sony nex5 Olympus pen sorozat amivel el tudsz fotózgatni videózgatni. Az ilyen árú kompakt kamerák újonnan nem sokkal jobbak fotózás szempontjából mint a telefonok, videóban még mindig verik őket mert ott tényleg zsebbe kell nyúlni telefon esetén hogy olyan minőséget kapj ami alulról súrolja az elfogadható szintet.
2020. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!