Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Akik drágább fényképezőgépet...

Akik drágább fényképezőgépet vesznek (500 000 +) és nem Budapesten élnek azok hogy veszik meg?

Figyelt kérdés
Vidéken csak media markt van, ott pedig pár kit vagy olcsóbb váz van. Nincsenek fényképezőgép szakboltok. Rendelitek ? nem féltek hogy egy 1 milliós gépet egy mezei gls futár hoz ki? VAgy felmentek pestre érte?
2020. júl. 11. 19:50
 1/8 anonim válasza:
100%
hát ha már lenne 1 millióm ilyesmire, csak kifizetném azt a 4600 Ft buszköltséget + 1650 BKV napibérletet és felmennék érte pestre...
2020. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Aki képes költeni több mint fél millió forintot egy fényképezőgépre (vagy más egyéb termékre), az veszi a fáratságot, és fel megy pestre.
2020. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Én Amazonról rendeltem. Nem Budapesten élek (meg nem is Magyarisztánban), bemehettem volna a médiamarktba, de így kényelmesebb.

Ha nem tetszik, visszaküldhetem, ha a futár összetöri nem az én felelősségem, ha nem tetszik a színe/szaga/súlya/bármi szó nélkül visszakapom az árát. Akkor is, ha előtte egy hétig teszteltem.

Nem mellesleg nem kell költenem benzinre, vonatjegyre, taxira, nem megy el az időm a sorban állással, nem basz sza fel az agyam a buta eladó, nem lépek kutyaszarba a sarkon.

Pedig mindezt megengedhetném magamnak.

2020. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Na egy újabb budapesti aki szerint nincs is máshol élet csak a nagyfaluban...

Olyan - mai szóhasználattal élve - setupom van aminek szerintem a feléről azt sem tudnád mire lehet használni.

S láss csodát egyiket sem a szájbavert nagyfaluban vásároltam.

Még egy hidat sem tudtok felújíttatni... szánalmas...

Ezt a felmentek, lementek-et meg felejtsd el! nem felsőbbrendű sem a város, sem a lakói!


Azért egy titkot elárulok: ha jóban vagy a futárral, személyes ismeretség alakul ki akkor biztos lehetsz benne, hogy a csomagod teljesen sértetlenül fog megérkezni - és ezt BP-n ahol mindig más van azon a körön nem tudod megcsinálni :) újabb pont a Griffendélnek! :DDDDDD

2020. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Budapesti vagyok, de sosem volt 500 ezernél drágább fényképezőgépem, a mostani 150 ezer volt, de ha 500 ezernél drágább lenne, akkor is rendelném. Úgyhogy mindegy lenne hol élek.


Hozzáteszem amely fotós boltban leggyakrabban szoktam vásárolni, de ott is jellemzően online kiválasztom és érte megyek, annak vidéken van a központja.


4:

Budapesten lakok, de ugyanattól a futárszolgálattól ugyanaz az ember szokott jönni a lakhelyemre.

2020. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
32%

"Olyan - mai szóhasználattal élve - setupom van..."

Nem.

Mai magyar hülyegyerekes szóhasználat.

Világon sehol nincs ilyen szóhasználat.

Konfiguráció lenne egyébként, magyarított formában, régebben így is neveztük.

Csak jött a Facebook-nemzedék és kitalálták ezt a "setup" baromságot. Amit az angol kiröhögne egyébként, hiszen mást jelent.

2020. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Valószínűleg ezért használta a "mai szóhasználattal élve" kifejezést. :D

Tudod, ez azt jelenti, hogy korábban másképp szokták mondani (ami egyébként szintén baromság lehetett a maga idejében csak már megszoktad).

2020. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
26%

7:

Erről beszélek, világos szavakat nem tudtál értelmezni te sem.

Konfiguráció (vagy rövidítve konfig), annak legalább volt értelme.

Kivéve, amikor a paraszt már úgy írta, hogy "configuráció", ami ebben a formában nem létező szó.

Ezt sem értik sokan, hogy legyen eredeti vagy magyarított, de a kettőt nem keverjük, mert az is butaság. De a műveletlenek soha nem veszik észre magukat, kifogásokat szeretnek nagyon gyártani.

Főleg szeretik magukat úgy beállítani, hogy ők a kis Kazinczy unokák, nyelvújítók.

Mondani sem kell, hogy ez mennyire röhejes. Egy mondatot nem bír normálisan leírni, de ő a kis nyelvújító szakember.

2020. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!