Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Valaki vásárolt már a titanuzl...

Valaki vásárolt már a titanuzlet.com-ról kamerát vagy bármyilen terméket? Az árak túl szépnek tünnek.

Figyelt kérdés

Egy nagyobb beruházásra készülök és szeretnék kamerát és objektívet venni. Ma találtam rá erre az oldalra [link]

Valahogy túl szépnek tünnek az árak, sokszor pedig nem is reaálisak például egy Gopro hero 4 Black 105000FT de a Gorpo hero 6 Black csak 99000FT. Ráadásul nem lehet utánvétellel fizetni csak előre utalással.

Nagyon megköszönném ha megosztanátok velem bármi információt az oldalról.



#videókamera #kamera #Sony #webshop #titanuzlet #objektv
2020. júl. 12. 14:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2020. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Oly szívesen megérteném a gondolatmenetet az ilyen kérdések mögött.


Jön Pistike, isten tudja hogyan talál egy webshopnak kinéző tárgyat, piszok olcsó árakkal. Gyanút fog. Tehát nem teljesen hülye. Érzi, hogy valami nem stimmel. Nem lehet igazi. De aztán a kapzsiság győz, és elhiteti magával, hogy talán mégis igaz lehet.


De ez még kevés. Meg kell kérdezni a gyíkhun! Igen!


És...?


És ha itt azt mondjuk, menj vásárolni bátran, Pistike, akkor mész büszkén elszórni a pénzedet? Mi a célja ezeknek a kérdéseknek?

2020. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Lehet az oldal tulajdonosa igy probal balekokat fogni,mert porog az oldal linkje
2020. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A LUMIX G7 143 ezerért nem drága, de azért nem estem hanyatt tőle...
2020. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2020. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Idezet egy hasonlo kerdes alol:


"Cégjegyzék szerint nincs kiskereskedelmi tevékenységre jogosultságuk.


Féláron hirdetik a linkelt telefont


A bejegyzett tevékenységi körből egyértelmű, hogy dropshiping- vagyis kínai hamisítványokkal kereskednek nagy eséllyel


A visszaküldési cím egy székhelyszolgáltató címe, amiből szintén látszik, hogy nincs raktárkészletük.


A megadott telefonszám titkosított...



ÉS VÉGREHAJTÁS VAN A CÉG ELLEN!!!!!"

2020. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Rendeltem tőlük egy Instax mini 9-et, elutaltam a pénzt kaptam egy rendelési számot de a kiszllításról semmi info, mailre nem válaszolnak, telefon kikapcsolva. . .Más is járt már így?
2020. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Gratula, tanulópénz volt
2020. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
90%
Tegyél feljelentést a rendőrségen ismertelen tettes ellen.
2020. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
2020. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!